Balet Československého Rozhlasu
1. Balet Československého Rozhlasu


Balet Československého Rozhlasu
2. Balet Československého Rozhlasu


Balet Československého Rozhlasu
3. Balet Československého Rozhlasu

Yamabushi
4. Yamabushi


Yamabushi
5. Yamabushi


Yamabushi
6. Yamabushi

Půlnoc
7. Yamabushi


Půlnoc
8. Yamabushi
Půlnoc
9. Yamabushi


Půlnoc
10. Yamabushi


Blahobeat
11. Blahobeat


Blahobeat
12. Blahobeat


Ramones Plzeň
13. Ramones Plzeň


Johnny Service
14. Johnny Service

15. publikumMichala Němcová - Půlnoc - Lábus
16. Michala Němcová - Půlnoc - Lábus

Fotogalerie:

  1. FOTO 1
  2. FOTO 2
  3. FOTO 3


5. května 2018

Dům kultury v Teplé

Balet Československého Rozhlasu
(alternative / Brno)

Balet Československého rozhlasu byl stvořen ku potěše ducha všech kulturychtivých stvoření.Vystoupení tohoto souboru budou vždy premierou i dernierou daného programu.Žádná odehraná věc se nebude NIKDY opakovat a pokud má kdokoliv zájem slyšet tento skvost na živo bude muset využít vždy jediného pokusu-tzv. poslech na první dobrou.

http://bandzone.cz/_85981

VIDEOKLIP


Yamabushi
(alternative-industrial / Praha)

Čtyřgenerační kapela v jejímž čele stojí etnomuzikolog a hudební skladatel Vlastislav Matoušek a hráčka na niněru Kateřina Vožická. Záda jim jistí noisové duo s jednou tváří jeptišky, elektronickými udělátky a trčícím thereminem. Písně Yamabushi vycházejí z tvorby kapel Máma Bubo, Před vaším letopočtem nebo Yamabo, letopočtem příslušícím k létům osmdesátým a devadesátým. Mezigenerační propojení jim dodává na aktuálnosti a nezměrné nevypočítatelnosti.

http://bandzone.cz/yamabushi?at=info

VIDEOKLIP


Půlnoc
(psychedelic-rock / Praha)

Půlnoc vznikla na troskách tehdy se rozešlých The Plastic People Of The Universe v roce 1988. Po pěti letech se rozpadá i Půlnoc, aby v roce 2011 jednorázově připomněla památku svého zakladatele a hudebního skladatele Mejly Hlavsy. Půlnoc dodnes koncertuje, byť zcela minimálně, jednak samotní hudebníci nechtějí, aby se neustále opakovali a jednak jsou tak vytížení ve svých "domovských" kapelách, že se jen obtížně hledá termín, aby všichni měli volno. Proto se každý koncert stává mimořádnou událostí.

http://bandzone.cz/pulnoc

VIDEOKLIP


Blahobeat
(underground / Sokolov)

Tato skupina existuje od roku 2006, nicméně jejich historie začíná koncem 80. let ve složení Martin Roh (zpěv), Miroslav Balatka (basová kytara), Oldřich Podroužek (sax), Zdeněk Povolný (bicí) a Petr Tomášek (kytara) pod názvem BEATOVÉ DRUŽSTVO SOKOLOV. Začátkem 90. let vydává skupina dvě kazetová alba a SP. Hudbu BEATOVÉHO DRUŽSTAVA SOLKOLOV lze charakterizovat jako klasický český underground, slušně zahraný a (obzvláště co se atmosféry textů týče), velmi vydařený. Koncem 90. let následoval rozpad skupiny.
V pozměněné sestavě skupina pokračuje do roku 2001 bez saxofonu pod názvem TATAR & BULHAR, kde nahrazuje zpěváka Martina Roha zpěvačka Marina Černá. V roce 2005 se dává dohromady původní zpěvák Martin Roh s některými bývalými členy skupin BDS a Blahostroj a zakládají skupinu BLAHOBEAT.
Současná sestava je Martin Roh (zpěv), František Kreysa (sax), Irena Reichlová (bicí), Jirka Konečný (kytara) a Míra Balatka (bas. kytara)

http://bandzone.cz/bds

VIDEOKLIP


RAMONES PLZEŇ
(punk – rock / Plzeň)

Ramones, který punkáč by je neznal. Králové v punkové historii, kteří nás už téměř všichni opustili a jejich songy hraje kdejaká kapela. Revival této skupiny, přímo z Plzně. Mohou se chlubit poutavou image, která je dost podobná originálu. První členové se potkali zcela náhodně na baru a zbytek kapely se připojil, když ve svých kamarádech viděli vizuálně další členy.

http://bandzone.cz/gabbagabbahey

VIDEOKLIP


Johnny Service
(alternative-indie / Plzeň)

Plzeňská melodraticky punkově laděná kapela Johnny Service známá pod tímto názvem od roku 2012. Dříve fungovala pod názvem Earwax. Teď už jedou těžce do hajzlu na plastové toaletě.

http://bandzone.cz/johnnyservice?at=news

VIDEOKLIP